شرکت پخش مروارید زرین پارس پد روزانه سايز بزرگ جعبه اي

پد روزانه سايز بزرگ جعبه اي

با توجه به فیزیک خاص بدنی بانوان، برای جلوگیری از عفونت های ادراری استفاده از لوازم بهداشتی به جلوگیری از این عفونت‌ها کمک می کند.

  • توضیحات
  • تیزر ها
  • نظرات کاربران

با توجه به فیزیک خاص بدنی بانوان، برای جلوگیری از عفونت های ادراری استفاده از لوازم بهداشتی به جلوگیری از این عفونت‌ها کمک می کند.

 

استفاده از پد روزانه برای همه ی بانوان توصیه می گردد. البته انواع مختلفی در بازار از پد موجود است که انتخاب جنس کتانی و ضد حساسیت آن مهم است. بدین ترتیب مانع از تجمع باکتری‌ها می گردد و از این طریق باعث جلوگیری از عفونت می شود.

پد روزانه راهکار مناسبی برای بهداشت بدن و تمیز ماندن لباس است. پد بهداشتی «پنبه‌ریز» مدل «comfort» جاذب ترشحات روزانه به منظور جلوگیری از بوی نامطبوع و بیماری های عفونی است. این پد با احساس راحتی و خشکی مداوم شرایط کاملا بهداشتی در طول روز برای شما ایجاد می کند. . در هنگام خرید نوار بهداشتی و پد دقت کنید که از جنس کتانی و مرغوب باشند و ایجاد حساسیت نکنند. این پد به تعداد 20 عدد مناسب برای استفاده روزانه بوده و مانع از تجمع باکتری ها و جلوگیری از عفونت و ایجاد قارچ در طول روز می شود. پد پنبه ریز همچنین مناسب برای بانوان باردار، دچار افتادگی مثانه و عدم کنترل ادرار هستند می باشد.

ویژگی های محصول

تعداد

20 عدد

سایز

بزرگ

سایر توضیحات

جاذب ترشحات روزانه به منظور جلوگیری از بوی نامطبوع و بیماری های عفونی